Destek Ol

El ile destek olmak
                          
            Çoğu blog yazarı çevresinden destek beklemektedir.Fakat çoğu zaman istediği desteği bulamamaktadır.Morali bozulduğu için blog yazmayı bırakmaktadır.Destek olmak hem siz ziyaretçiler için hem de blog yazarları için çok önemlidir.Çünkü;içeriklerin faydalı olması ve daha iyi içerikler üretebilmek için sizin desteklerine ihtiyacım var.Aşağıda sizler için destek olma yöntemlerini sıraladım:


  • Sosyal Medya'da Takip Edin
          Günümüz'de sosyal medya ziyaretçi çekmek için önemli yollardan biridir.Sizde sosyal medya hesaplarında takip ederek Tasarkar'a destek olabilirsiniz. 

Facebook Sayfası                                  

İnstagram Sayfası

Twitter Sayfası                                      

Linkedin Sayfası

Google+ Sayfası                                    

Pinterest Sayfası

  • E-Posta İle Abone Ol
          Tasarkar'da paylaştığım bir yazı ilginizi çektiyse ve anında haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz olarak abone olun.Bu sayı her geçen gün arttıkça beni motive etmiş olacaktır.  • Rss Okuyucu İle Abone Ol
        Blogları takip etmek için rss okuyucu kullanıyorsanız   http://feeds.feedburner.com/Tasarkar  veya   https://tasarkar.com   adreslerinden takip edebilirsiniz.


  • Yorum Yapın
              Her blog yazarı gibi yorum yapan ziyaretçiler bizi mutlu ve motive eder.Unutmayalım ki yorumsuz blog, sussuz ağaca benzer.

  • Yazılar Paylaşın

            Gördüğünüz gibi her yazının altında sosyal medya paylaşım butonları var.Beğendiğiniz,faydalı bulduğunuz içerikleri sosyal medyada paylaşarak beni motive edebilirsiniz.Bunu yapmanız fenomen olmanızı sağlayacağı gibi Tasarkar'a da katkısı olacaktır.


  • Blog Sayfamı Tanıtın
           Her blogun kendi okur kitlesi vardır.Sizde  Tasarkar'da okuduğunuz, deneyimlediğiniz,blogumun hakkında ki şeyleri kendi blogunuz da  tanıtım yazısı şeklinde yazıp bana destek olabilirsiniz.

  • Gfc İle Edin
             Daha fazla etkileşim almak için kullandığım yöntemlerden biri.Azda olsa işe yarıyor.Eğer daha çok işe yaramasını istiyorsanız buyrun.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...
1) Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2) Yazım ve dil bilgisi kurallarına mümkün olduğunca dikkat ediniz.
3) Link bırakılan yorumlar spama girdiği için yayınlanmaz.