2019 Salon Dekorasyonu Trendleri

2019 salon dekorasyonu da mevsimler gibi döngüseldir ve her yıl ev tarzı için yeni bir kurallar kümesi sunar.Yeni yılı neyin getireceğini görmek için 2019 salon dekorasyon modellerine bakıyoruz, böylece oturma odalarımızın görünüşünü ve hissini yeniden canlandırmaya neyin yardımcı olacağına karar verebiliriz.

2019 salon modelleri ile her zaman yenilenen bir istek gelir ve kendi evinizde güçlü yeni hisler uyandırır. Yeni bir duvar rengi, yeni bir dekoratif parça veya hatta yeni bir mobilya eşyası olsun, her değişiklik önemlidir ve cesur bir seçim yapmanız ve ne olacağına karar vermenizle başlar.2019 salon trendleri belirlendi, bu değişikliklerin evinize girmesine izin verdi ve iç tasarımınızı yenileyerek bu yolculuğa çıkın.

1.Zengin Renk Paletleri


Toz-pembe-salon2019 salon dekorasyonu trendi, daha keskin ve daha cesur bir renk paleti ile ilgili bir yıl olacak.Hiçbir şey bu konsepte canlı mercanlardan daha mükemmel bir şekilde uyamayacağına karar verdi.2.Kadife Mobilyalar


kadife-mobilyalar

Velvet son zamanlarda çok ilgi görüyor.3.Toz Pembe Renk Tonu


toz-pembe-salon-modelleri


Binyıl pembesi birkaç yıl önceki yıldızdı, şimdi bu inanılmaz şaşırtıcı ton, oturma odanızın dekoruna bir geri dönüş yapıyor.Modern bir tarz için en ince tonlar için en mükemmel ton.2019 ev dekorasyon renklerinde trendlerden biridir.


4.Çiçek Desenleri


cicek-desenli-salon-modelleriBu 2019 salon trendi sadece çiçekli detaylarla ilgili olmayacak, bu şaşırtıcı altın ve mavi Yabu Pushelberg'in iç mekanlarında olduğu gibi, abartılı oranda ve kontrastlarda görünmesini bekliyorlar.


5.Altın Kaplama


altin-kaplama

2019 salon dekorasyon modelleri içinde paslanmaz çeliğe elveda demenin ve sıcak tonları tekrar oturma odanızın dekoruna davet etmenin yılıdır; Boca do Lobo'nun bu çarpıcı oturma odası, metal ve taşı bir araya getiren Metamorphosis Center Table, Angra Mirror'ın altın dokunuşuyla ve muhteşem Soleil Sofa ve Koltuklar'daki altın pirinç ayrıntılarıyla mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

6.Geometrik Desenler


geomatrik-desenli-salon-modelleriTıpkı 2019 çiçek trendi gibi, geometrik tasarımın da bu çağdaş tarzdaki oturma odasında iç mekan tasarımcısı tarafından görüldüğü gibi hemen etki yapması bekleniyor.


7.Kırmızı Tonları


kirmizi-salon-modelleri


Bu yıl, sıcak tonlar kesinlikle modern tasarımınızın ilgi odağı olacak, bu Alex Rodriguez’in iç tasarımında çok çağdaş bir tarza sahip olduğu gibi büyük ölçekli bir etki veya sadece çok da basit bir detay olmayabilir.


8.Kavrulmuş Sarı


sari-salon-modelleri

İç mimar Nate Berkus her zaman trendlerle yan yanadır ve daha cesurluğun daha iyi olduğunun farkındadır, bu nedenle kendi oturma odası tasarımında bu yanık sarı riskli tanıtımında son derece rahattır.


9.Siyah ve Beyaz Dekor


minimalist-salon-modelleriSiyah beyaz bir dekorasyonla(Minimalist ev dekorasyonunu çağrıştırsada) asla yanlış yapmazsınız.Bu sakinliği herhangi bir modern stile getiren zamansız bir kombinasyondur.

10.Bakır Tonlar
bakir-salon-modelleri


Gül altın ateşinden sonra, 2019 ev dekorasyonu trendleri için, başka dramatik metalik tonlara evinizin dekoruna girme ve bu altın tonlarının görsel kontrastını yaşam alanına sokan herkesi sersemletme zamanı.

E-posta Abonesi Ol!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...
1) Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2) Yazım ve dil bilgisi kurallarına mümkün olduğunca dikkat ediniz.
3) Link bırakılan yorumlar spama girdiği için yayınlanmaz.