2019 Mutfak Dekorasyonu Trendleri

Yeni yılda,2019 mutfak trendleri için birçok ev sahibi, sık sık mutfaktan başlayarak en sevdikleri mekanları yenilemeye çalışır.Yeni yılda yenilikçi 2019 mutfak dekorasyonu tasarımları görmeye devam edeceğiz.

Mutfağınızda tadilat yapmayı veya basit bir tazeleme için ilham almayı
planlıyorsanız, 2019 mutfak modelleri göz önüne almanız gereken yepyeni bir
tasarım eğilimi var.En iyi mutfak trendlerinden bazılarını
bu 2019 mutfak trendleri için bekledik.Daha fazla
uzatmadan 2019 mutfak dekorasyonu trendlerine bakalım.2019 ev dekorasyon
trendlerini okuyabilirsiniz.


1.Akıllı Gizli Depolama


ahsap-mutfak


Mutfak tasarımlarımızda gizlenmiş ve temiz entegrasyona doğru; maksimum ve akıllı depolama çözümleri ile çekim yapmaya devam ediyor.2.Kalaylı ve Tunç AletlerTunc-armatur

Kalaylı ve tunç, sevdiğimiz trendler.Mat siyah kadar sert değil, pirinç veya altın kadar spesifik değillerdir, ancak fikstürlere biraz doku ve derinlik verir.

3.Açık Raf


acık-mutfak-raf

Gördüğüm bir eğilim mutfak üst dolaplarını metal, ahşap veya cam raflarla değiştirmek.Otel ve perakende alanlarından esinlenerek, bu, birçok insanın evlerinde yapmak istediği genel ifadelerdir.Yıllar içinde popüler olan minimalizmi öngörerek eklenir.


4.Bağbozumu Avize


bagbozumu-avize

2019 mutfak modelleri arasında geleneksel unsurları ve formları modern tasarımla uyumlu görmeye devam edeceğiz.Honlanmış, doğal taş, organik bazalt fayanslar, elle sarılmış rattan mobilyalar ve vintage esintili armatürler ve aydınlatmalar düşünün

5.Renkli Döşeme


renkli-doseme

2019 mutfak dekorasyonu trendlerinde saf beyaz mutfaklardaki kapıyı resmen kapatıyoruz. Vurgu renginin sadece bir elementi olsa bile - mavi tezgah tabureleri, desenli bir roman tonu veya toz boya kaplı ada kolye olmuştur.6.Ahşap Kullanımı


ahsap-mutfak-modelleri

İnsanlar giderek doğadan bağlantılar arıyorlar.Ahşap,hoş ve sakin bir ortam yaratır ve sevdiğimiz zamansız, çok yönlü bir materyaldir.

7.Renkli Dolap


mavi-mutfak-dolabi

Birçok insan, beyaz dolaplardan uzaklaşırken mutfaklara renkli dolaplar eklemeye başladı.Derin veya gri yıkanmış maviler ve yeşillikler kullanmak gibi bir açıklama yapmak ve kabine ile bir ruh hali yaratmak çok rağbet görmektedir. Bunlar pirinç ve diğer zıt metallerde demirbaşlar ve donanımlarla güzel bir şekilde eşleşir.Ayrıca 2019 ev dekorasyon renklerini buradan okuyabilirsiniz.


8.Karşıt Dokular


minimalist-mutfak-modelleri

2019 mutfak dolap renkleri arasında kontrast dokuların ve şık kaplamaların bir kombinasyonu çok ilginç olacak.Çok cilalanmış, tıknaz  Calacatta oro mermer tezgahları veya yansıtılmış bronz iç kaplamaları olan dolaplar ve katmanlı bir kentsel göz kamaştırıcı için kumlanmış ahşaplı mat dolap ön yüzleri ile yansıtılmış backsplash'leri düşünün .

9.İşlenmemiş İçerikler


işlenmemiş-icerikler

2019 mutfak dolap modelleri arasında modern mutfak tasarımı temellerine dönecek.


10.Entegre Uygulamalar


mermer-mutfak

Entegre cihazları görmeye devam edeceğiz. Geçmişte gördüğümüz bazı endüstriyel olanlardan daha güçlü olan ince ve otomatik olarak açılan davlumbazlarımız var. Artık her yerde artık aletlerin takıldığını görmeniz gerekiyor ve bu lüksün yeni yüzü.


11.Sarkık Avize


sarkik-avize

Yemek alanının demirlenmesi özellikle önemli olacak ve yüzyıl ortası İtalyan etkisine sahip sert kaplamalardaki kolye gibi heykel takı da lüks gelişmelerde popüler olacak. 

12.Dijital Teknoloji


ankastre-firin


Dijital teknoloji mutfakta yenilikler ve yeni zevkler yaratmaya devam edecek ve ev sahiplerine zevklerine göre daha özel ev aletleri getirecek.Wifi özellikli espresso makineleri sabah kapuçinolarını yataktan kalkmadan önce hazırlayabilir ve şarap teknolojisi gelişiyor büyük şarap buzdolaplarından restoran kalitesinde tekli döküm koruma sistemlerine kadar. 

13.Avcı Yeşili


yesil-mufak-modelleri

Avcı yeşili bir mutfak, klasik, sıcak, sıcak, rahat, lüks, en iyi arkadaşımdan sayısız sıfat toplar, özellikle ceviz ağacı ve deri kapı çekicinin kullanımını birazcık patlatmak için kullandığımızda.Bu renkten daha iyi ve kesinlikle 2019 mutfak dolap renkleri içinde çok büyük olacağını hissediyorum.

14.Uzun Ada Mutfak


uzun-ada-mutfak

Arabascatto veya Calacatta Oro gibi ağır damarlı mermerlerle kaplanmış uzun boylu ada mutfaklar, yüksek kaşlı tasarım çevrelerinde dalgalar oluşturacak


15.Klasik ve Modern


modern-mutfak-modelleri


2019 mutfak dolap modelleri arasında mutfaklar klasik ve modernin bir karışımı olacak.İnsanlar modern olanaklar ve bütünleşik görünüm istiyorlar, ancak mutfaklarının mekanı yaşlı görünmesini istemiyorlar.


16.Mat Siyah


siyah-mutfak

2019 mutfak dolap renkleri arasında mat siyah, mutfak armatürleri, donanım aksanları ve hatta değirmen profili detayları için baskın bir yüzey olmaya devam edecek.Siyah, açık renkli mutfaklarda net bir vurgu rengi olarak taze hissediyor ve siyah kaplamalar, tamamen koyulaşmadan karanlık hissttirmenin bir yolu.Kapak tarafında aydınlatma, aksi takdirde faydalanıcı mutfağa samimi bir oturma odası kalitesi getiren canlı mücevher tonlu renkler ile ayırt edilecektir.


17.Deri ve Ahşap Çekmece


deri-cekmece

Millet organik istiyor bunu onlara vereceğiz!Geleneksel cilalı krom ve nikel topuz ve çekme, biraz daha sıcak ve derinliği olan donanıma, büyük bir hareket görüyoruz.

E-posta Abonesi Ol!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...
1) Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2) Yazım ve dil bilgisi kurallarına mümkün olduğunca dikkat ediniz.
3) Link bırakılan yorumlar spama girdiği için yayınlanmaz.