Birbirinden Etkileyici 2019 Dekorasyon Renkleri

Önceki yazılarımızda 2019 ev dekorasyon trendlerinin neler olacağına değinmiştik.Bu yazımızda 2019 dekorasyon renklerinin neler olacağını anlatacağım.Evinizdeki duvarlar boş bir tuval olarak bırakılmaması gerektiğinden, yaz sezonunun bitmeden ilham almasını sağlamak için 2019 ev dekorasyon renklerine bakıyoruz ve tam gaz gidiyoruz.Evinizdeki odaların hangi odalardan en iyi şekilde olduğunu, hangi odalara görsel-işitsel ilgi oluşturmak için vurgulu duvarlar için renk fikirleri arıyorsanız 2019 dekorasyon renklerini denemek için bu 10 renk fikrini alın.

2019 iç cephe boya renkleri ile bir odaya yeniden canlandırmak için yeni bir boya olduğu için bunları evinize kolay bir şekilde sunabilirsiniz.


2019 dekorasyon renkleri
2019 ev dekorasyon renkleri


1.FINDIK
fındık rengi
Fındık tonu-2019 ev boya renkleri


2019 iç cephe boya renklerinden ilki olan fındık tonu renklerin sıcak ve davetkar olması ve krem tonları ile kesinlikle bir stilden çıkmayacağından ve bu renk tonuyla rahatça gezinebildiğinden mevcut mobilyalarla asla çatışmayacağınızdan emin olabiliriz.Ayrıca ışık ile nasıl aydınlatılacağıda önemli bir konu.


2.LİLİK GRİ


lirik gri rengi
Lilik gri-2019 ev boya renkleri

2019 duvar renkleri arasında gri tonlar daha sıcaktır ve daha fazla nötr ve neşeli yapmak için leylak tabloları ekleyebilirsiniz.2019 dekorasyon renkleri arasında lilik gri tasarımcılarımızın en sevdiği ev iç renklerinden biridir.Gri tonları etrafı kaplarken, leylak tonlarıda bir seçenektir.


3.KOYU YEŞİL
koyu yeşil rengi


Sessizden karamsarlığa kadar bu derin yeşil renk tonu, güçlü bir temele sahip bir tonu belirlerken, yemyeşil botaniklerin ve doğanızın iyileştirici gücünü hissetmenize yardımcı olabilir.

2019 dekorasyon renkleri arasında olan koyu yeşilin yoğunluğunun küçük alanların üstesinden gelebildiğinden ve onları daha karanlık gösterebildiğinden bu rengin iyi aydınlatılmış büyük odalar için saklanması daha iyi olabilir.

4.PASTEL TONLARI


beyaz pastel rengi
Pastel tonları-2019 iç cephe boya renkleri

2019 duvar renkleri içinde kireçli, yumuşak tonlarda pastel türevleri; çift taraflı görevler yapmaları ve günlük çizgilerin gizlenmesi mutfaklar ve banyolar gibi ortak alanlar için mükemmel olan sade bir duygu getirir.Ayrıca, yumuşak pasteller minimalist tasarım için sıcak bir zemin yaratır.

Yukarıda sunulan mutfağın, en son boya renklerini ve standart siyah-beyaz bir mutfaktan daha akılda kalıcı hale geldiğinden emin olan hoş tonlarda dramatik bir mermer ile birleştirdiğinden seviyoruz.

5.YUMUŞAK KİL TONLARI


yumuşak kil rengi

2019 dekorasyon renkleri arasında bir diğer renk olan yumuşak kil tonları yolculuk tutkusu ve dünyevi bir ruha sahip olanlar için iyi bir fikirdir.Yumuşak kil renkleri, herhangi bir odayı daha aydınlık ve rahat bir zarafet kazandıracağından karanlık alanlar ve kafeler için harika alternatiflerdir.

6.SOĞUK MAVİ TONLARI


soğuk mavi rengi
Soğuk mavi tonları-2019 iç cephe boya renkleri

İç mekan tasarımında gündelik bir yaklaşımla geleneksel yaklaşım için kömür mavisi, buz mavisi, gri-mavi ve çok soluk bir pudra mavisi  bir oda için iyi seçenekler sunuyor.

Sonsuz miktarda alternatif mavi boya rengi fikirleri mevcut olduğundan evinizi boyayacağınız ton sayısında bir sınırlama yoktur.Genel olarak, güçlü bir başlangıç etkisi bıraktığı bilinen tonları seçtiğinizde seçiminizden en iyiyi elde etmek için daha sessiz ve ince bir renk paleti tonlayın.

7.HARDAL TONLARI


hardal rengi

Bir renk rengi ve altına alternatif arayanlar için 2019 dekorasyon renkleri arsında derin hardal anında zengin odak noktası vurguları oluşturmak ve hatta kırpıntılar için akıllı boya renkleri yapmak için harikadır.


8.SİS/BUĞU
sis rengi


Bir tür renk olmayan sis ev içi renkleri gri ve leylak bir alt tonlu, yumuşak pastel mavisi ve yeşili bir karışımdan oluşabilir.

Bunun yerine, bu renk trendini tüm renk ve tarzların dekoru için standart bej ve beyazlardan çok daha ilginç bir başlangıç noktası olarak boş bir tuval olarak düşünün.Ayrıca yumuşak pasteller gibi, puslu bir renk tonu da kolayca lekeleri örtmek için işe yarayacaktır.

9.MANTAR
mantar rengi


2019 ev boya renkleri arasında 70'lerin popüler pas boya renkleri olan mantar rengi ile doğallığı ve karamsarlığı sayesinde taze görünüyor.

2019 dekorasyon renkleri için en sevdiğimiz moda ve boya renklerinden biri olan mantarın tonları, aynı zamanda toplumsal cinsiyet açısından tarafsız,zamansız ve kendi evleri için not alan konuklara yetecek kadar benzersiz.


10.KALAY
kalay rengi


Mükemmel beyaz-bej rengi ile beyaz duvarlara karşı zengin bir alternatif olan kalaylı ağır renkler neredeyse mütevazi bir tuval sunuyor.

Her ne kadar 2019 dekorasyon renkleri için biri olarak listelenmeden önce bir standart olmalıydı.Ancak bu, küçümsenmemesi gereken bir renk trendi.


KAYNAK

E-posta Abonesi Ol!

3 yorum:

  1. kalay fikri çok hoşuma gitti..profesyonel bir gözle evimi yenilemeyi çok isterdim...

    YanıtlaSil
  2. Çok faydalı bir bilgilendirme olmuş teşekkürler.

    YanıtlaSil
  3. Ne kadar doğal o kadar güzel.

    YanıtlaSil

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...
1) Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2) Yazım ve dil bilgisi kurallarına mümkün olduğunca dikkat ediniz.
3) Link bırakılan yorumlar spama girdiği için yayınlanmaz.