2018 Yılında Yükselen 10 Ev Dekorasyon Trendi

2018 yılının sonlarına geldiğimiz şu günlerde 2018 ev dekorasyon yılı olarak anıldı.Önceki yazılarımızda ev dekorasyon trendlerinden bahsetmiştik.Bu yazıda ise 2018 dekorasyon trendleri nelerdir?2018 dekorasyon modası neydi?2018 dekorasyon önerileri nelerdir?2018 ev dekorasyon fikirleri nelerdir?Gibi 2018 dekorasyon trendlerini sıralayacağız.

1.Trend: Resort-Inspired Tarzı
ev-dekorasyon-fikirleri
Resort-Inspired Tarzı-2018 dekorasyon modası


Tatil titreşimlerini hissetmek için kim egzotik bir bölgeye uçmak zorunda?Bir meyveli şemsiye içki dilenmek spa banyoları, canlı ada tonlar, rattan bolca ve havadar revaklarla evde gerçekleştir.Ayrıca dekorasyonun temellerini buradan öğrenebilirsiniz.

2.Trend: Karışık Metaller
banyo-dekorasyon-fikirleri
Karışık Metaller-2018 dekorasyon modası
Bir kanepe üzerindeki karıştırma ve eşleştirme yastıkları, bir oturma odasına yeniden enerji verebilirken, arklı metal türlerini karıştırmak, mutfak ve banyo için aynı şeyi yapabilir.

3.Trend: Terrazzo
ev-dekorasyon-trendleri
Terrazzo
70'lerin tüm öfkelerinden sonra, terrazzo şimdi büyük bir geri dönüş yapıyor.Bu plaj sakinleri için iyi bir haber, çünkü az miktarda mermer, kuvars, granit ve hatta camın beton veya reçine içine gömülmesiyle elde edilen malzeme, kumsala yakın bir benzerlik taşıyor.


4.Trend: Kirişli Tavan
yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri
Kirişli Tavan-2018 dekorasyon trendleri
Göz ardı edildiğinde, evin en üst yüzeyi artık büyük bir açıklama yapıyor. İster cesur bir renk tonu çizin, ister desenli ya da desenli duvar kağıdında giyinin (merhaba, bambu paspas!), Tavanlar her odada en göz alıcıdır.


5.Trend: Kemik Mozaik
kemik-mozaik
Kemik Mozaik
Kemik mozaik karmaşık detaylarıyla ciddi bir sanat eseri haline gelebilir.Bohem tarzı bu dresser, indigo zemini, Ikat inlay ve ince pirinç çerçeveli bir yatak odasını veya yemek odasını süsleyecektir.

6.Trend: Balıksırtı
balıksırtı-banyo-küveti
Balıksırtı-2018 dekorasyon trendleri
Balıkların kemiklerine benzerliğinden türeyen bir desen, kıyı evlerinde büyük bir sıçrama yapar.Desenli sade bir ahşap veya karo yüzeyini siler.Burada mermer döşeme olarak özellikle zarif görünür.

7.Trend: Parlak Bir Ev Girişi
ev-girisi-dekorasyonu
Parlak Bir Ev Girişi
Ruh halinizi canlandırın ve bir ön kapı ile canlı bir gölge yaratın (kimseye sürpriz değil, kısmi olarak maviye, ama pembe, sarı ve kırmızı da seçenekler kazanıyor).

8.Trend: Pizzazz ile Bitkiler
bitki-dekorasyonu
Pizzazz ile Bitkiler-2018 dekorasyon trendleri

Havayı ve ruh halini arttırıcı özellikleri için yeşillikleri içeri sokmayı da sağlarken, oldukça saksı bitkileri de sanatsal bir dekor olarak hizmet ediyor.Fil kulağı ya da fan avuç içi gibi büyük bir yapraklı tropik bir ırk, mimari bir görünüm sağlarken, calatheas gibi desenli yapraklara sahip bitkiler görsel ilgi ve uzaya yaşayan bir yaşam katmaktadır.

9.Trend: Büyük Resimler
mutfak-dekorasyonu-fikirleri
Büyük Resimler
Galeri duvarlarının kesinlikle kalplerimizde bir yeri vardır, ancak hepsini tek bir açıklama yapıcıya yatırmak da büyük bir etki yaratabilir. Elektrik tonları ile soyut bir manzara bir anlık gösteri stoperidir ve tamamlayıcı parlaklıklara ek olarak nötr bir alanda iyi oynayabilir.

10.Trend: Yeni Bir Nötr
mutmak-dekorasyonu
Yeni Bir Nötr
Yeşil'i hemen nötr olarak düşünmüyorsanız da, adaçayı ve gri renkli adak tomurcuğu (burada "renk" durumunu okuyun), onu çok yönlü ve kalabalık bir seçim haline getirir.Özellikle plaj evleri için uygun olan süper dünyevi bir hava için doğal dokularla eşleştirin.

Kaynak

E-posta Abonesi Ol!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...
1) Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2) Yazım ve dil bilgisi kurallarına mümkün olduğunca dikkat ediniz.
3) Link bırakılan yorumlar spama girdiği için yayınlanmaz.